Česky English Deutsch
O firmě

Historie A-GROSS Olomouc

Obchodní společnost A - Gross Olomouc - Holice spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a úspěšně vyplnila mezeru na českém trhu s knoflíky. V současné době můžeme uspokojit naše zákazníky nejne nejširším výběrem knoflíků, ale take bohatým sortimentem ostatního galanterního zboží od tuzemských a dovozových výrobců.

Důležitým mezníkem ve vývoji firmy bylo v roce 2003 vybudování moderních skladových prostor. Působení ve vlastních skladových prostorách umožňuje další rozšiřováni sortimentu a zefektivnění práce a komunikace se zákazníkem.

Firma A-GROSS OLOMOUC-HOLICE spol. s r.o. prezentuje zboží prostřednictvím obchodních zástupců po celé ČR, oslovuje prodejny textilní galanterie, krejčovství, výrobce oděvů a mnoho dalších zpracovatelů galanterní přípravy. Významnou část obchodních partnerů tvoří odběratelé ze zahraničí.

Přicházíme s novou verzí internetového obchodu, která Vám zpříjemní nakupování. Zboží  bude zasláno prostřednictvím expresní balíkové služby GENERAL PARCEL ČECHY, tato firma je vždy na dosah  svých zákazníků a může standardně poskytovat doručení následující pracovní den v celé České republice.

Pokud upřednostňujete přímý výběr zboží, vyžádejte si, prosím, návštěvu obchodního zástupce určeného pro Váš region.

Přejeme Vám příjemné chvíle strávené nakupováním v našem internetovém obchodě .

Obchodní společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským obchodním soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 5129.

Nepřihlášen.  Přihlásit
Košík je prázdný

A-Gross Olomouc - Holice spol. s.r.o., Velkoobchod textilní galanterie
Přerovská 62 B, 783 71 Olomouc, Telefon: +420 585 312 251, Fax: +420 585 313 700
GSM Brána +420 603 543 005, IČ: 47670215, DIČ: CZ47670215, E-mail: a-gross@a-gross.cz | Zajímavé odkazy